Başkanın Mesajı

Sevgili Meslektaşlarımız,


Uzun yıllardır meslek camiamızın sorunlarıyla ilgili faaliyetlerini sürdüren Trabzon İnşaatçılar Odası olarak, Yeni bir yönetim, yeni bir heyecanla, meslektaşlarımızı ve mesleğimizi daha iyi bir geleceğe taşımak için, bugüne kadar yapılmış olan çalışmalarımızdan aldığımız güçle meslekte birlik vizyonumuzu yükseltme hedefinin sorumluluğunu üstlenmiş bulunmaktayız.

Şu unutulmamalıdır ki; duyarlı meslektaşlar olarak birlik olursak, mesleğimizin önünde bulunan problemleri daha kolay bir şekilde çözebiliriz. Trabzon İnşaatçılar Odası olarak amacımız; meslektaşlarımızla birlik olup, kamuoyu oluşturarak haklarını arayacağı bir platform ve mesleğimizi geleceğe taşıyan aktörlerden biri olmaktır.

Meslekte Birlik tüm bu süreçlerin yönetimini  sizlerden aldığı destekle, ilgili taraflarla işbirliğini önceleyerek, mesleğin ve meslektaşın lehine, çözüme kavuşturma gayreti içerisinde olacaktır. Siz değerli bütün üyelerimizi Trabzon İnşaatçılar Odası faaliyetlerine davet ediyorum.

Odamızın var olmasında ve mesleğimizi her zeminde temsil eden ve tanıtan tüm oda yöneticilerine ve odamız için çalışan, destek veren tüm saygı değer üyelerimize ve meslektaşlarımıza şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ederim.

Saygılarımla.